Hotel Peregrin

Již od roku 2012

Hotel Peregrin je hotel butikového typu v centru Českého Krumlova. Vznikl po citlivé rekonstrukci domu z 15. století, která zachovala ráz domu a obohatila jej o nové moderní prvky. Našim přáním je, aby se u nás hosté cítili jako doma a rádi se do hotelu vraceli.

Peregrinus je latinsky poutník a hotel Peregrin vítá poutníky z celého světa a poskytuje jim základnu k objevování krás města Český Krumlov, zapsaného od roku 2012 v památkovém seznamu UNESCO.

10pokojů
1apartmán
5let v Krumlově
30kroků od náměstí

Naše zásady

1. Osobní přístup
Jsme malý rodinný hotel a zakládáme si na osobním přístupu k našim hostům. Kromě ubytování rádi zpříjemníme našim hostům pobyt i službami na míru. Mnozí z našich spokojených hostů se k nám opakovaně vracejí.
2. Moderní design a tradice
Ačkoliv se náš hotel nachází v historickém domě, skloubili jsme jej s moderním designem pokojů a společných prostor s mnoha unikátními prvky. Každý pokoj je zařízen trochu jinak a tak váš pobyt u nás nikdy nebude stejný.
3. Nasloucháme vám
Zpětná vazba od našich hostů je pro nás velice důležitá. Budete-li u nás spokojeni, podělte se s ostatními. Pokud ne, řekněte to nám a uděláme vše pro vaši úplnou spokojenost.
4. Přímé rezervace
Věděli jste, že zprostředkovatelské portály si běžně účtují až 25% provizi? Podporujme společně nezávislé hotely a rezervujme ubytování napřímo. Nemůžeme tak sice nabídnou lepší cenu, ale lepší servis a pozornost našim hostům ano.