Hotel Peregrin

Since 2012

 

Hotel Peregrin is a boutique-style hotel located in the historical town centre of Český Krumlov. The hotel is located in a carefully restored building dating from 15th century. Restoration preserved the spirit of the building and added modern amenities. We wish that our guests feel here at home and return often.

 

Peregrinus means “pilgrim” in Latin and so Hotel Peregrin is meant to be a safe haven for pilgrims from around the world, providing a base for discovering the beautiful town of Český Krumlov, listed since 1992 in the UNESCO World Heritage List.


10pokojů
1apartmán
5let v Krumlově
30kroků od náměstí

Naše zásady

1. Osobní přístup

Jsme malý rodinný hotel a zakládáme si na osobním přístupu k našim hostům. Kromě ubytování rádi zpříjemníme našim hostům pobyt i službami na míru. Mnozí z našich spokojených hostů se k nám opakovaně vracejí.

2. Moderní design a tradice

Ačkoliv se náš hotel nachází v historickém domě, skloubili jsme jej s moderním designem pokojů a společných prostor s mnoha unikátními prvky. Každý pokoj je zařízen trochu jinak a tak váš pobyt u nás nikdy nebude stejný.

3. Nasloucháme vám

Zpětná vazba od našich hostů je pro nás velice důležitá. Budete-li u nás spokojeni, podělte se s ostatními. Pokud ne, řekněte to nám a uděláme vše pro vaši úplnou spokojenost.

4. Přímé rezervace

Věděli jste, že zprostředkovatelské portály si běžně účtují až 25% provizi? Podporujme společně nezávislé hotely a rezervujme ubytování napřímo. Nemůžeme tak sice nabídnou lepší cenu, ale lepší servis a pozornost našim hostům ano.